Chalupa Monika

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Stará chalupa, která se nachází v malebné horské obci, blízko lesů a řeky Jizery, je nyní nově zrekonstruovaná pro 13 milovníků přírody, sportovců ale i rodin s dětmi. Vedle chalupy vede turistická cesta Buďárka č 22, jedna z nejstarších v Pasekách, která má značné převýšení od údolí Jizery až do hořeních Pasek. Název nese po budařích, který tudy nosili z rokytnických horských bud do Tanvaldu na trh v krosnách máslo a sýr. Díky čisté a nedotčené přírodě, jsou lesy plné hub a borůvek.
Vybavení a služby
PŘÍZEMÍ: -kuchyň:MV trouba, elektrický sporák s troubou, lednice s mrazákem,kávovar,rychlovarná konvice, nádobí - společenská místnost: dva stoly, 12 židlí, TV/SAT, WIFI - úschova lyží 1.PATRO: - pokoj č.1: 4lůžkový s vlastním sociálním zařízením( vana, sprchový kout, dvě umyvadla, wc), konferenční stolek a dvě křesla - pokoj č. 2: je patrový, dole je pohovka s konferenčním stolem a komoda, nahoře 3 lůžka, s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, wc, umyvadlo), možnost dvou přistýlek - pokoj č.3: 2lůžkový s vlastním sociálním zařízení (sprchový kout, wc, umyvadlo),komoda, dvě křesla s konfer. stolkem - pokoj č. 4: 4lůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, wc, umyvadlo), dva taburety, dvě křesla s konferenčním stolem OKOLÍ: - parkoviště - velká zahrada s menším hřištěm (trávník) - pískoviště, hrací koutek se skluzavkou - úschova kol - pergola s posezením - grill a ohniště - bazén o průměru 5 m

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžařský areál Paseky najdete na rozmezí západních Krkonoš a Jizerských hor a provozuje 4 vleky a novou sedačkovou lanovku (10 km sjezdových tratí na rozloze 44 hektarů), dále k dispozici lyžařské školy a půjčovny vybavení, občerstvení. Od horních stanic se lyžaři-běžkaři mohou vydat na okruhy kolem Bílé Skály a k nejkrásnější rozhledně jizerských hor ke Štěpánce. Okruhy navazují na "Krkonošskou lyžařskou cestu". Více info na www.skipaseky.cz. Chalupa se nachází v centru lyžařského dění - Rokytnice nad Jizerou 3km, Vysoké nad Jizerou 8km, Harrachov 10km.
TOPlist